Щодо запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину

Шановні мешканці Хотінської ОТГ!

На виконання пункту 2 доручення Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А. від 03.04.2020 № 12702/14/120 на території Хотінської ОТГ комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 00 год. 01. хв. 10.04.2020 р., відповідно до статей 29, 30, 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», запроваджуються обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 00 год. 01 хв. суботи до 6 год.00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів).

Відповідно до Постанови КМУ від 17.06.2015 року № 409 рішення комісії, прийняті в межах повноважень, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території Хотінської селищної ради.

Дотримуйтесь рекомендацій і будьте здорові!

Керівник штабу-заступник селищного голови Дмитро Мальцев

ПРОТОКОЛ № 3 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Щодо запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину