Звернення!

Незважаючи на прикру ситуацію у світі, є добра новина – свято буде! Христова Пасха до нас прийде! Проте через специфічні обставини ми мусимо святкувати цей Великдень по-особливому.

Сумська районна державна адміністрація звертається до всіх громад з великим проханням в ці святкові дні залишатися вдома та дотримуватися режиму карантину. У суботу та неділю вводиться режим максимального обмеження пересування громадян на вулицях міста. Не виходьте з додому у ці вихідні дні. Ці обмеження для багатьох із нас незвичні, однак вони є лише одноразовими і тимчасовими. Вони трохи змінюють звичний нам спосіб святкування Великодня, але не порушують його духовного змісту та не можуть забрати в нас пасхальної радості! Нам потрібно втримати ситуацію. Якщо ми цього не зробимо, то карантин буде продовжено до вересня 2020 року.

У ці святкові дні органи правопорядку будуть працювати у посиленому режимі, здійснювати контроль за існуючими карантинними заходами та вживати нових. У місті буде посилено роботу органів Нацполіції та Нацгвардії. Влада працює у режимі максимального сприяння.

Окремо Сумська районна державна адміністрація звертається до священнослужителів сприяти святкуванню Великодня онлайн. Всеукраїнська Рада церков погодилась, що сьогодні масові заходи, навіть релігійні, мають бути обмежені. А богослужіння повинні відбуватись у режимі відеотрансляції. Закликаємо вас переживати пасхальну радість у колі домашньої Церкви – у своїх домівках. Просимо всіх суворо дотримуватися правил карантину. Адже вони продиктовані необхідністю зберегти життя і здоров’я людей!

You may also like...