Вітаємо з Днем народження МИКОЛУ ІВАНОВИЧА ТОРЯНИК, селищного голову Хотінської ОТГ!Сьогодні святкує свій День народження чудова, приємна людина, мудрий керівник , Селищний голова Хотінської об’єднаної територіальної громади

МИКОЛА ІВАНОВИЧ ТОРЯНИК!

Шановний Миколо Івановичу! Прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, професійних успіхів, життєвої наснаги, оптимізму і відданого служіння на благо жителів Хотінської громади, особистих досягнень, сімейного благополуччя, життєвих гараздів та добробуту!

Добро і щастя хай шле Вам доля, добрих і вірних друзів, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі завжди надійно захищає Вас, а повороти долі відкривають нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас розуміють рідні люди та підтримують колеги.
Зичимо, щоб і надалі Ваша багаторічна, наполеглива праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі внески у розвиток нашої громади, а успіхи йшли поряд з особистим щастям.

Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!

Залишайтеся таким же мудрим і шанованим керівником, працювати під керівництвом якого — одне задоволення для підлеглих.

І хай Вас завжди зігріває тепло людської подяки за добрі справи !
Божого благословення Вам на добрі задуми і звершення.

З повагою та найкращими побажаннями колектив Хотінської селищної ради.