День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Шановні ветерани! Шановні жителі Хотінської об’єднаної територіальної громади!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

У ці славні свята ми згадуємо тих, хто загинув під час Другої світової війни, та висловлюємо вам, дорогі ветерани, велику подяку і шану за Перемогу над нацизмом.

На території Хотінської ОТГ залишилося два ветерани Другої світової війни!
КОВАЛЕНКО ІВАН ЙОСИПОВИЧ, ПРИЙМЕНКО ВІКТОР ЯКОВИЧ!

Дорогі ветерани, герої фронту і тилу! Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за ваш безсмертний подвиг. Тож щиро бажаю вам здоров’я, бадьорості духу та мирного неба! Нехай відчуття родинного тилу та турботи завжди зігріває ваші душі!

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги

Напередодні цього світлого дня бажаю вам міцного здоров”я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє вашого міста і рідної нашої України!

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

З метою належного відзначення у 2020 році Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на території Хотінськї селищної ради 09 травня 2020 року о 10:00 годині відбудеться урочисте покладання квітів до пам’ятних знаків та братських могил у всіх населених пунктах Хотінськіої ОТГ.

З глибокою повагою селищний голова Микола ТОРЯНИК