Дбайте про пожежну безпеку осель!

ДСНС України інформує!

Дбайте про пожежну безпеку осель!

На Сумщині у цьому році виникла понад тисяча пожеж, значна частка з яких припадає на житловий сектор. Вогонь забрав життя 28 людей. Найбільша кількість трагічних випадків зафіксована в Шосткинському (10 загиблих), Сумському та Конотопському районах (по 7 загиблих).

Щоб запобігти загорянню у вашій оселі подбайте про пожежну безпеку! Будьте обережними з відкритим вогнем та розповідайте дітям, яку небезпеку він приховує у собі.
Не перегрівайте печі, не сушіть на них та не складайте поруч горючі матеріали, вчасно очищайте від сажі. Не перевантажуйте електромережу. Не залишайте увімкненими електроприлади на ніч або при виході з приміщень. Особливо будьте уважними під час відключень електроенергії. При використанні альтернативних джерел тепла та світла, неухильно дотримуйтесь інструкцій з використання даних приладів.

Пам’ятайте, лише неухильне дотримання елементарних правил пожежної безпеки допоможе зберегти ваше життя та майно від вогню!