День перемоги

Знову ранок травневий білим квітом кружляє.
Ніжний килим зелений розстеляє до ніг.
Вітер шепче вітання і приносить зітхання:
Про історію колишніх воєнних доріг…

8 травня на території Хотінської селищної ради було відзначено День пам’яті і примирення в честь всіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років та 9 травня  – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На згадку про ці далекі , але пам’ятні дні 8 травня біля пам’ятників та обелісків , присвячених увічненню перемоги над нацизмом і вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни , відбулося урочисте покладання вінків і квітів, а також працівниками закладів культури громади було організовано перегляди літератури, тематичні виставки та полички під назвою « Рокам ніколи пам’яті не стерти »., проведено уроки пам’яті та мітинги-реквієми « Пройшла війна стежками долі там, де тепер цвітуть сади ».

9 травня у клубних закладах Олексіївки, Кіндратівки та Степного відбулися концертні програми « День Перемоги – історії нашої дата» за участю художніх аматорських , ветеранських самодіяльних та дитячих колективів громади.. У цей день звучали зворушливі і красиві привітання на честь ветеранів, у знак їхньої відваги, перемог і надзусиль, прикладених для здобуття Великої Перемоги.

Забути ці подвиги просто неможливо! І хоча, на жаль, з року в рік учасників Другої світової війни залишається все менше, та ми, українці, зобов’язані дякувати їм за мирне небо над головою . Ми завжди повинні пам’ятати про стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги над нацизмом, бо це – істинний приклад патріотизму для нащадків. Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття. Обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою.

Щороку 8 та 9 травня служитимуть нагадуванням, що немає більшої цінності, аніж радість життя на вільній землі! Саме такий настрій та атмосферу старалися передати ведучі та всі учасники святкових концертів та мітингів , присвячених Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги на території Хотінської селищної ради.

Вклоняємося Вічному вогню, 
Вклоняємось доземно всім солдатам, 
Що міряли дороги крізь війну, 
Щоб нам сьогодні мріяти й кохати.

You may also like...