Хотіньска ОТГ приймала участь в держаній програмі по будівництву мультифукнкціональних спортивних майданчиків

Умовою участі було виготовлена проектно-кошторисна документація з експертним висновком, співфінансування в розмірі 50/50, юридично правильно оформлена земельна ділянка та купа інших документів. Бюджет на Сумську обл. був виділений в розмірі трохи більше 5 млн. грн. Ми змагалися наряду з такими містами, як всім відомий Тростянець, Охтирка та іншими суб’єктами областного підпорядкування. В результаті розгляду обласною комісією документів та спів-ставивши всі факти нас було обрано в число переможців даного конкурсу та ми отримали 50% від потрібної для реалізації проекту суми.

Як деякі вже могли помітити почалися підготовчі роботи до будівництва спортивного майданчику зі штучним покриттям на чотири види спорту(футбол, баскетбол, волейбол та теніс) розміром 40х20.