Матуся наша – ангел на землі!

Матуся наша – ангел на землі!

      У прекрасні травневі дні, коли прокидається від зимового сну матінка – природа, коли дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка, коли теплий, лагідний весняний вітерець  ледь – ледь коливає шатро чаруючої зелені кущів та дерев, коли зацвітають перші квіти, приходить до нас прекрасне свято, свято народження та утвердження життя – Свято Матері.

    « Берегинею кожного роду, кожної сім’ї є мудра Жінка, ім’я якої МАМА. Для кожного із нас саме її образ є найріднішим, найближчим, найдобрішим, найдорожчим , а наша любов до неї – безмежна та вічна ! Отже для кожної людини дуже важливо і дуже потрібно хоча б раз на рік зупинитися в цій життєвій метушні, згадати про цю найдорожчу людину на землі, що подарувала життя, а ще постійно піклується, оберігає, захищає і допомагає своїй дитині !

Шануйте матерів, святих Господніх дочок, 
Бо їхні сльози — як густа роса —
З очей котилися повільно опівночі,
Нам кроплячи дорогу в небеса.
Щоб ми не дихали гріховним пилом світу
І не сліпив нам очі промінь зла, 
Щоб ми могли протистояти вітру —
Молитвою нас мама зберіга.»

Ось такими словами починалися літературно-музичні свята, присвячені Дню Матері , що з любов’ю організували та провели разом із закладами освіти працівники клубних та бібліотечних закладів Хотінської громади . Це були досить зворушливі, хвилюючі та цікаві моменти з букетами квітів , святковими листівками, подарунками, виготовленими руками дітей, з піснями та танцями у їхньому ж виконанні. Кожна мама відчула любов і доброту своєї дитини, не стримуючи сліз.

You may also like...