Практичний семінар у Хотінському ДНЗ “Струмочок”

14 березня 2018 року у Хотінському ДНЗ «Струмочок» Хотінської селищної ради відбувся практичний семінар вихователів закладів дошкільної освіти на тему «Впровадження інноваційних педагогічних технологій – неодмінна умова для розвитку особистості».

Захід був цікавим та незвичним, бо проходив у формі квесту. Вихователі Хотінської, Миколаївської, Бездрицької та Нижньосироватської ОТГ приймали активну участь у проведенні семінару, вирішували актуальні та подані в оригінальній формі завдання.

Завідувач Хотінського ДНЗ «Струмочок» Кулик В.В. ознайомила присутніх з впровадженням інноваційних педагогічних технологій в закладах дошкільної освіти. Вихователі Овраменко Ю.Ю., Попиначенко Н.В., Білокур Я.В. та Цибульняк А.М. майстерно організували діяльність дітей на заняттях та використали такі інноваційні технології: палички Кюізенера, малювання сіллю, педагогіку емпауерменту, мнемотехніку та інші. Інструктор з фізкультури Головченко Т.М. провела заняття з фітболм’ячами, що дало змогу виконувати різноманітні вправи та викликало цікавість у дітей.

Закінчився практичний семінар круглим столом, на якому вихователі поділилися своїми думками та проблемами.

You may also like...