Проведено відбірковий етап всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games»

24 грудня 2019 року на базі Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ cтупенів проведено відбірковий етап всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games».

Змагання проводилось у 2 вікових дивізіонах, в яких взяло участь 7 команд із закладів загальної середньої освіти Хотінської селищної ради.

У першому віковому дивізіоні ( вік 2009 -2010 р.н.) прийняло участь 3 команди. Перше місце виборола команда Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, друге місце за командою Кіндратівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, третє місце за командою Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У другому віковому дивізіоні ( вік 2006-2008 р.н.) прийняло участь 4 команди. Перше місце виборола команда Хотінської спецілізованої школи І-ІІІ ступенів, друге місце за командою Писарівської філії Хотінської спецілізованої школи І-ІІІ ступенів, третє місце за командою Кіндратівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Команди переможниці нагороджені кубками та грамотами відділу освіти Хотінської селищної ради. Побажаємо переможцям змагань успіхів в обласних змаганнях, які відбудуться 17 та 22 січня 2020 року в м. Суми.