Сумський РВП ГУНП інформує

У зв’язку з загостренням криміногенної ситуації в районі, збільшенням випадків посягань на об’єкти державного та приватного майна та з метою запобігання та протидії вчинення кримінальних правопорушень пов’язаних з кваліфікованими крадіжками з домоволодінь, магазинів та інших приміщень державних, комерційних та комунальних установ, особовим складом Сумського РВП ГУНП на території Сумського району, з метою профілактики вчинення крадіжок, проводяться профілактичні відпрацювання населених пунктів.

У зв’язку з цим, просимо Вас

1. Звертати увагу на сторонніх( підозрілих) осіб в селах і відразу повідомляли про це до поліції, або до сільської ради.
  2. Звертати увагу на підозрілі автомобілі (фіксували їх номери і марку), які не належать мешканцям їх села( селища) та відразу повідомляли про це до поліції або сільської ради.
  3. Встановлювати системи відео спостереження належної якості для ідентифікації зовнішності осіб в приватних оселях, установах і організаціях.