У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації в Україні щодо коронавірусної хвороби COVID – 19

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації та різким збільшенням захворілих на COVID-19, знову нагадуємо Вам, шановні жителі, Хотінської громади, що прості речі рятують життя.

• При перших ознаках ГРВІ або розладах травлення зверніться до сімейного лікаря!
  •  Використовуйте захисні маски правильно( маска має закривати рот і ніс, а також щільно прилягати до обличчя)-Під час кашлю, чхання закривайте рот і ніс серветкою, або згином ліктя, відразу викидайте серветку, а руки мийте з милом.
  • При відвідуванні місць загального користування зберігайте соціальну дистанцію
  • Мийте руки з милом (не менше 20 сек.), або використовуйте дезінфікуючі розчини із вмістом спирту.
  • ВАКЦИНУЙТЕСЯ!!!!!!!!

В амбулаторіях нашої громади за адресами :смт Хотінь вул.Соборна15, та с. Кіндратівка вул. Центральна 31 з понеділка по п’ятницю 3 10.00 до 14.00 працюють пункти щеплень проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. В наявності є вакцини: Comirnaty/Pfaizer-BioNTech (Бельгія) AstraZeneka (Нідерланди) та CoronaVac (Китай).

Запрошуємо всіх бажаючих вакцинуватися та захистити себе від COVID-19.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:
(0542)69-73-36
(0524)69-77-35