Українців закликають підписати історичну петицію про вигнання росії з ООН

Історичну петицію – «Геть рф із ООН!» просять підписати українців на всесвітньому некомерційному вебсайті Change.org. Петицію подала організація Civic Hub.

Інiцiативна група, на пiдтримку Президента Володимира Зеленського, створила петицiю, в якiй вимагає вiд ООН надати документи, на пiдставi яких росiя займає мiсце в Радi безпеки ООН та ООН взагалi. Такий курс дiй позбавить росiю права вето в ООН, яке блокує багато мирних рiшень, i вiдновить мир i порядок у мiжнародному спiвтовариствi. – наголошують активiсти., – йдеться в повідомленні.

У разi вiдсутностi таких документiв вимагають припинити фiктивне членство росiї в ООН.
Дверi ООН для росiйської федерацiї мають бути зачиненi, тому що для вступу до ООН, росія, вiдповiдно до 4 статтi Статуту ООН, повинна зупинити агресивну вiйну в Українi та повернутись до мiжнародно визнаних кордонiв. Тiльки миролюбивi держави можуть стати членами ООН. Нам випав iсторичний шанс покласти край найбiльшому обману в iсторiї мiжнародної полiтики – незаконному перебуванню Росiйської Федерацiї у складi ООН. Вигнати Росiю з ООН i РадБезу! Право на вето – не може бути правом на вбивство! – кажуть iнiцiатори.

Як зазначається в петиції, у нинiшньому Статутi ООН сказано, що Радянський Союз ще iснує, а росiя взагалi не згадується.
Пiдписати петицiю можна тут:

You may also like...