УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Про встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Сумської області у 2020 році.

1. Заборонено промислове та любительське рибальство на період нересту риб і розмноження Інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах, підконтрольних Управлінню Державного агентства рибного господарства у Сумській області, у такі строки:
– у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками та затонами) з 01 квітня по 20 травня 2020 року включно;
– у всіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2020 року включно;
– у придаткових водоймах (протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) з 01 квітня по 30 червня 2020 року включно.

2. Заборонено всякий лов раків у період виношування ними ікри, личинок, першої линьки з 01 квітня по 30 червня 2020 року включно.

3. Оголосити нерестовищами всі річки, водосховища, придаткові водойми та інші рибогосподарські водні об’єкти Сумської області, які підконтрольні Управлінню Державного агентства рибного господарства у Сумській області, крім тих, що знаходяться в межах населеного пункту, де дозволяється любительський лов риби з берега однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом.

4. На водних об’єктах в період нересту забороняється використання всіх плавзасобів, за винятком суден контролюючих органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

5. Під час нересту забороняється проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піску, Інші роботи, які негативно впливають на стан водойм