25 ЖОВТНЯ ВІДБУЛИСЬ ЧЕРГОВІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ

Ви обрали голову громади, депутатський корпус та наших представників до районної та обласної рад.

Перш за все, хочу подякувати за те, що незважаючи на загрозу COVID-19, ви прийшли на виборчі дільниці, виконали свій громадянський обв’язок та обрали місцеву владу.

У день голосування мою кандидатуру на голову громади підтримали 99 % виборців. Вважаю це доброю оцінкою роботи на посаді селищного голови, високою довірою та, водночас, величезною відповідальністю, покладеною на мене вами. Я щиро вдячний вам за це і зроблю все від мене залежне.

Особливі слова вдячності – членам дільничних виборчих комісій, громадським спостерігачам, правоохоронним органам та всім, хто забезпечував належне проведення виборчого процесу.
Висловлюю слова подяки місцевим засобам масової інформації за висвітлення важливої інформації щодо актуальних питань, пов’язаних з виборами.

Хочу подякувати виборцям за те, що своєю підтримкою Ви сформували енергійну, ініціативну, досвідчену команду депутатів селищної ради. Сподіваюсь, що з першої сесії новообраної ради цей депутатський корпус перейматиметься проблемами нашої Хотінської громади.

Маю надію, що новообрана рада зробить усе можливе задля благополуччя та поліпшення добробуту жителів громади.
Попереду дуже багато роботи, результатом якої має стати добробут нашої громади, а розвиваючи свій край, ми будуємо міцну, незалежну, самодостатню, заможну Україну!

Дякую всім за високе почуття обов’язку і громадську позицію, які стануть головною запорукою подальшого процвітання нашої громади.

З повагою, селищний голова Микола ТОРЯНИК