КРАЇНА НЕ БЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ: ЖИТТЯ ХОТІНСЬКОЇ ГРОМАДИ

КРАЇНА НЕ БЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ: ЖИТТЯ ХОТІНСЬКОЇ ГРОМАДИКРАЇНА НЕ БЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ:
ЖИТТЯ ХОТІНСЬКОЇ ГРОМАДИ
КРАЇНА НЕ БЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ: ЖИТТЯ ХОТІНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Сьогодні вже триває 222 день після повномасштабного вторгнення окупантів в Україну, військові рф зі своєї території продовжують обстрілювати населені пункти Сумщини, зокрема нашої Хотінської громади.

Наша громада є прикордонною, близько 30 км кордону з російською федерацією, майже постійно ведеться обстріл населених пунктів, які межують з рф. Зазнають пошкоджень житлові будинки мирних жителів, об’єкти соціальної інфраструктури та об’єкти підприємницької діяльності, горять поля з врожаєм. Тим часом українські військові , наш український народ дає гідну відсіч агресору.

18 вересня активний циклон, який прийшов в Україну з південного заходу, приніс в нашу громаду, шквалистий вітер та опади. Негода наробила чимало лиха: зруйновано будинки, зірвано дахи, зафіксовано чимало руйнувань. домогосподарств, повалених дерев та стовпів. Частина громади лишилася без електроенергії та газопостачання.

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердили жителі Ходорівської міської територіальної громади на чолі з головою Олегом КОЦОВСЬКИМ надавши нашій громаді допомогу у вигляді іншої субвенції у розмірі 300,00 тис. грн на поповнення матеріального резерву (придбання будівельних матеріалів для відновлення пошкоджених приватних будинків, об’єктів соціальної інфраструктури) та придбання паливно-мастильних матеріалів для ДФТГ та інших військових формувань та лісопилочних матеріалів для відновлення пошкоджених житлових будинків в наслідок збройної агресії росії. Дуже приємно жити і працювати з людьми, які підтримують нашу громаду.

Щиро дякуємо голові Олегу Коцовському, виконавчому комітету, депутатському корпусу та жителям Ходорівської міської територіальної громади за своєчасну та необхідну допомогу, в такий складний і не простий час, за те що не залишились і не залишаєтесь осторонь проблем тих хто її потребує, а всіляко намагаєтеся внести частку своєї душі і праці у спільну мету –перемогу над ворогом. Перемога прийде обов’язково! Ми будемо наближати її разом – кожен на своєму фронті!
Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця. За те що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.
Ми хочемо побажати Вам миру, міцного здоров’я, сили духу та наснаги. Нехай Надія та Віра в нашу Перемогу, ніколи Вас не залишає. Мирного та блакитного неба для нашої вільної, незалежної та квітучої України! Перемога за нами! Все буде Україна!