Щиро дякуємо ГО «ДАНА-ЦЕНТР» за необхідну допомогу

Днями у Хотінську селищну раду у межах проєкту «Енергозабезпечення громад-SOS» від Громадської організації «ДАНА – ЦЕНТР» було передано дизельний генератор потужністю 5,7 кКт для резервного електропостачання.

Він знадобиться для того, щоб забезпечити живленням КНП ХСР «ЦАЗПСМ смт.Хотінь» у разі знеструмлення загальної мережі селища.

Це стало можливим завдяки програмі «Український фонд швидкого реагування», яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.

Щиро дякуємо ГО «ДАНА-ЦЕНТР» за необхідну допомогу, в такий складний і не простий для нас час. Дякуємо, що не залишаєтесь осторонь проблем тих хто їх потребує і працюєте за ради загальної справи – перемоги над ворогом. Перемога прийде обов’язково! Разом ми переможемо!

Все буде Україна!