Ситуація станом на 4 березня 2022 року

Все керівництво на своїх робочих місцях, комунальні служби працюють в штатному режимі. Ніч пройшла відносно спокійно. Переміщення ворожої техніки не зафіксовано. Були затримані 3 порушника комендантської години,які провели ніч в кімнаті для затриманих!

Є підозра, що у нас на території громади діє диверсійна група противника, адже вночі були помічені в різних місцях світлові сигнали в небо.

Закликаємо буди надзвичайно пильними, погода нам допомагає, спостерійте та повідомляйте про сліди біля лісів та полів, також повідомляйте про незнайомих осіб котрих невдається ідентифікувати через знайомих. Телефон для інформування 0682702800

Призначено нового керівника ТерОборони Сумщини в зв’язку з чим у нас відбулися збори, доведені нові задачі до підрозділів.

Все буде Україна!