Подяка голові Хотінської ОТГ Миколи Торянику від Максима Цибульняка – гордості нашого краю

22 січня 2018 року зі словами великої подяки до голови Хотінської ОТГ Миколи Торяника завітали тренер по борьбі сумо Сергій Хекало та його вихованець Максим Цибульняк. Подяка голові Хотінської ОТГ Миколи Торянику від Максима Цибульняка - гордості нашого краю

З 11 січня по 15 січня 2018 року в угорському місті Ерд проходив чемпіонат Європи з сумо серед доросліх, молоді та юніорів. Вихованець спортивної школи МДЮСШ «Колос», мешканець смт. Хотінь Максим Цибульняк був включений до складу збірної України. В змаганнях взяли участь 14 країн.

Виступ для нашого земляка виявився досить вдалим: Максим Цибульняк посів друге місце у ваговій категорії до 85 кг та віковій групі до 21 року. Загалом він провів 5 поєдинків, а у фіналі поступився російському атлету.
Поїздка та участь у чемпіонаті Європи відбулася завдяки фінансовій підтримці голови Хотінської об’єднаної територіальної громади Миколи Торяника.