ХІІ Міжнародний екологічний конкурс «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім»

З 19 лютого по 27 лютого 2019 року в закладах загальної середньої освіти Хотінської селищної ради, з метою формування патріотичної та екологічної свідомості дітей та учнівської молоді, було проведено І етап ХІІ Міжнародного екологічного конкурсу «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім».

Учні Хотінської спеціалізованої школи I-III ступенів Хотінської селищної ради на конкурс представили 5 робіт, учні Олексіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів Хотінської селищної ради представили 4 роботи, Писарівською філією Хотінської спеціалізованої школи I-III ступенів Хотінської селищної ради була представлена 1 робота. Більшість робіт було виконано на середньому рівні.

За підсумками І етапу ХІІ Міжнародного екологічного конкурсу «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» в номінації настільна гра «Таємничі куточки і стежки рідного краю» І місце зайняла Грек Єлизавета учениця Олексіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів Хотінської селищної ради. Робота переможця направлена на участь у обласному етапі ХІІ Міжнародного екологічного конкурсу «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім».

Висловлюємо вдячність учням за активну участь, а саме:

• Полякову Давиду, Журавку Андрію, Чертковій Єлизаветі, Шабло Катерині (Хотінська спеціалізована школа I-III ступенів Хотінської селищної ради);
  • Кузьменко Юлії, Берлет Жанні, Вітренку Ярославу (Олексіївська загальноосвітня школа I-III ступенів Хотінської селищної ради);
  • Таранусі Валентині, (Писарівська філія Хотінської спеціалізованої школи I-III ступенів Хотінської селищної ради).