Спортивне свято “ Тато, мама, я — спортивна сім’я”

2 лютого 2018 року в рамках проведення “ Тижня молодшого школяра” у Кіндратівській ЗОШ І – ІІІ ступенів Хотінської селищної ради відбулося родинно — спортивне свято “ Тато, мама, я — спортивна сім’я”.

Змагання виявилися цікавими і захоплюючими, оскільки поєднували у собі спорт, розваги та здорову конкуренцію. За щоденними клопотами родинам не так вже і часто випадає нагода разом провести час, дружно позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому на першому плані тут як спорт, так і пропаганда сімейних цінностей.

Сім’ї взяли участь у спортивних естафетах, конкурсах, показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння. На свято були запрошені батьки учнів1-4 класів. Всі учасники розділилися на дві команди “Сім.Я” і “Чемпіони”. До речі, назви і девізи команди обрали самостійно. Завдання конкурсів розподілялися або конкретно на члена сім’ї, або для спільного виконання.

Були проведені конкурси «Запали багаття ” (надути повітряні кульки і утворити з них багаття), ”Переправа” (подолати відстань, переходячи усією сім’єю з обруча в обруч) , “Сімейне коло” (батьки, хто швидше переносили своїх дітей на руках, складених у замок). Конкурс “Велике прання” показав, як батьки і діти вміють користуватися причепками та працювати у команді. У конкурсі “Стоніжки” батьки з дітьми рухались “гусячим кроком” один за одним довкола фішок. Було ще багато цікавих змагань, що розвивають силу, спритність, швидкість, фізичні вміння та навички дітей. На це тепле родинне свято батьки прийшли не тільки позмагатися, а й просто поспілкуватися з дітьми.

Рух – це життя. Займатися спортом не лише необхідно, але й модно. Вчителі початкових класів зробили велику справу, що змогли залучили до участі цілі родини! Бо такі заходи допомагають залучити дітей і батьків до спорту, сприяють розвитку спортивного духу сім’ї, а також зміцнюють зв’язки між школою і батьками.

You may also like...