ЩО ЗМУСИЛО МЕШКАНЦЯ СУМЩИНИ ВЧАСНО ПОГАСИТИ БОРГИ?

Примусові заходи, які передбачені чинним законодавством (зокрема обмеження у праві виїзду за кордон, полювання, користування зброєю та керування транспортними засобами), влучають та знаходять відгук у сумлінності чи не кожного боржника по аліментах.

Так і у Тростянецького районі, дізнавшись про суттєві санкції, які чекають на безвідповідальних батьків, місцевий житель погодився з фахівцями юстиції Сумщини, що накопичувати аліментну заборгованість ризиковано. Не бажаючи потрапляти під приціл важелів впливу, батько Кирила та Матвія поквапився та сплатив дітям 14 тисяч заборгованих аліментних коштів.

Варто зазначити, що загалом з початку 2019 року на Тростянеччині було стягнуто понад 7,5 мільйонів гривень аліментів.