На Сумщині відбувся перший турнір з шашок та шахів серед депутатів усіх рівнів, присвячений пам’яті Анатолія Річкаля

Від імені депутатського корпусу обласної ради хочу висловити подяку всім місцевим депутатам, які сьогодні приїхали взяти участь у змаганнях і згадати першого заступника голови обласної ради Анатолія Річкаля. Анатолій Якович був прекрасною людиною, професіоналом своєї справи. Він розумівся у багатьох питаннях життєдіяльності області. А ще він дуже любив і пропагував спорт, особисто брав активну участь та очолював обласну команду у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів у 2018 році. І саме під його керівництвом наша команда здобула ІІ загальнокомандне місце та гідно захистила честь усього регіону. Через три дні, 11 листопада, Анатолію Річкалю мало би виповнитися 60 років. Але, на жаль, його сьогодні з нами немає.

Цього року збірна команда Сумської області боролася за перемогу на Всеукраїнській спартакіаді без Анатолія Річкаля. Втім, спортсмени згуртувалися і знову посіли почесне друге місце. Вони зазначили, що свою перемогу присвятили багатолітньому ідейному натхненнику спартакіади – Анатолію Яковичу. Задля вшанування пам’яті Анатолія Річкаля ми вирішили запровадити щорічний турнір з шашок та шахів серед депутатів усіх рівнів».

Організаторами змагань виступили обласна рада та Сумська обласна організація ФСТ «Спартак». Участь у турнірі взяли понад 70 учасників із різних районів області. Це – депутати обласної, районних, сільських, селищних рад та ОТГ. Головним суддею змагань була суддя І категорії Тетяна Кельбас з міста Глухів.
Боротьба була запеклою, втім учасники визначилися вже через декілька годин.

Найкращі результати у змаганнях з шашок серед чоловіків показали:

І місце – Євген Шовкун – депутат Хотінської ОТГ;

ІІ місце – Григорій Романенко -депутат Ямпільської районної ради;

ІІІ місце – Олександр Панов – депутат Великописарівської районної ради.

За фінансову підтримку в можливості прийняти участь у змагання депутату від Хотінської ОТГ висловлюється ПП Кулібабі Ю.О.