Проведено командно-особисту першість з настільного тенісу

17 лютого 2020 року в спортивному залі Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів відбулася командно-особиста першість Хотінської селищної ради з настільного тенісу.

В змаганнях взяло участь 4 команд (12 учасників) із чотирьох населених пунктів громади: смт Хотінь, с. Кіндратівка, с. Олексіївка, с. Писарівка. Першість було організовано та проведено на належному рівні. Слід відзначити, що рівень підготовки та майстерності учасників команд значно зріз порівняно з минулим роком. Згідно протоколу змагань:

У командних змаганнях перемогу здобула команда смт Хотіні, друге місце за командою с. Олексіївка, третє місце здобула команда с. Кіндратівки.

У особистій першості перемогу здобув мешканець с. Олексіївки Тарабар Олександр, срібло – за мешканцем смт Хотінь Лукьяновим Вячеславом, бронза дісталася також представнику смт Хотінь Саєнку Олександру.

Команди переможниці та призери нагороджені кубками та грамотами Хотінської селищної ради.

Бажаємо високих результатів та успіху на першості області з настільного тенісу!