Для відома майбутнім подавачам річної декларації

З 1 січня 2020 року у декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, необхідно буде зазначати унікальні номери запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) суб’єкта декларування та членів його сім’ї.

Передбачається, що у електронній формі декларації буде міститися окреме поле для зазначення цих відомостей або внесення відповідної відмітки про відсутність УНЗР у декларанта або члена його сім’ї.

УНЗР присвоюється фізичній особі автоматично під час занесення інформації про неї у Єдиний державний демографічний реєстр. Він є незмінним протягом усього життя громадянина (не змінюється у разі зміни прізвища, імені або будь-яких інших відомостей).

Всім громадянам України, які мають оформлені біометричні документи (паспорт громадянина України у формі картки або паспорт громадянина України для виїзду за кордон), УНЗР вже присвоєно.