Ситуація станом на 25 лютого 2022 року

Шановні жителі Хотінської територіальної громади!
25.02.2022 року Хотінська селищна рада працює в звичному режимі.
Звертаюся до вас з проханням зберігати спокій та берегти своїх рідних і близьких.
Ситуація сьогодні по території області складна. Ідуть бої.
Збройні Сили України дають відсіч, ворог в разі отримання серйозної відповіді починає відступати, є загиблі та поранені з боку країни агресора.
Прошу всіх вжити заходів щодо забезпечення власної безпеки, безпеки своїх рідних і близьких, людей з інвалідністю. Будь ласка, допоможіть своїм сусідам, знайомим, рідним, близьким, щоб вберегти їх життя та здоров’я.
Будь ласка, менше пересувайтесь без потреби по громаді та до обласного центру, між містами, бо знаходження не вдома наражає вас на небезпеку.
Дякуючи місцевому бізнесу питання забезпечення соціальним хлібом вирішене❗️
Жителі громади, установи, які надають послуги певним категоріям населення – отримають хлібобулочні вироби.
Також сьогодні після 14:00 години на Хотінській пекарні буде продаж хлібобулочних виробів.
Продовольчі магазини працюють у звичному режимі
Дякую всім за відсутність паніки. Громада працює! Ми працюємо для Вас!
Не забувайте про взаємодопомогу!
Зберігайте спокій, залишайтесь вдома!
Завтра буде ще більше перемог!
Слава Україні, героям та рідній Сумщині!🇺🇦
Вічна пам’ять загиблим!😥