Проведено обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games»

24 січня 2020 року, в місті Суми в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі відбулися змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу “COOL GAMES” в яких прийняла участь команда Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, як переможець зональних змагань.

У першому віковому дивізіоні, змагалися учні закладу загально середньої освіти 2010-2009 року народження. Участь у змаганнях взяли 8 команд області. У яскравій, емоційній, дружній та напруженій боротьбі перемогу здобули команда Роменської ЗОШ 7, Друге місце посіла команда Кролевецького ліцею 3. «бронзові» медалі завоювала команда Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.

Команди які посіли призові місця були нагороджені грамотами, медалями, кубками.

Вітаємо призерів змагань команду Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.