Змагаються інтелектуали

23 січня 2020 року на базі Писарівської філії Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради відбулися змагання з інтелектуальних видів спорту: шахи «Біла тура» та «Шашки-64».

В змаганнях взяло участь 8 команд (24 учасників) із чотирьох закладів загальної середньої освіти Хотінської селищної ради: Хотінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, Кіндратівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Писарівська філія Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів. Змагання були організовані на належному рівні. Слід відзначити, що рівень підготовки та майстерності учасників команд значно зріз порівняно з минулим роком. Згідно протоколу змагань :

У шахах «Біла тура» перемогу здобула команда Писарівської філії Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, друге місце за командою Кіндратівської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів, третє місце здобула команда Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.

У номінації «Шашки-64» перемогу здобула команда Писарівської філії Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, срібло – за учнями Кіндратівської загальноосвітньої школи І-ІІІ, бронза дісталася представникам Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Команди переможниці та призери нагороджені грамотами відділу освіти.
Змагання інтелектуалів Хотінської ОТГ закінчилися. Високих результатів та успіху на спортивних майданчиках на першість області