Шановні мешканці Хотінської ОТГ!

Внаслідок складної ситуації у світі та безпосередньо в Україні стосовно пандемії коронавірусу COVID19 – вжиті карантинні заходи в Хотінській ОТГ з 14 березня по 24 квітня.

Незважаючи на складну ситуацію Хотінська селищна рада працює в спеціальному режимі з певними кількісними обмеженнями одночасного приймання громадян та з дотриманням санітарних норм згідно затвердженого графіка.

Всі питання забезпечення життєдіяльності громади вирішуються своєчасно з урахуванням обмежень передбаченими карантинними заходами.

Відвідування закладів освіти заборонено до 24 квітня. Навчання проводиться в дистанційному режимі.
Заклади охорони здоров’я працюють в посиленому режимі для своєчасного реагування та прийняття необхідних мір.
Продуктові магазини та аптека працюють в штатному режимі з дотриманням карантинних вимог.

З метою вирішення нагальних питань створена комісія з надзвичайних ситуацій.

Прохання до мешканців громади, якщо ваше звернення не потребує нагального вирішення, перенести ваш візит після закінчення карантинних обмежень.

Одинокі мешканці, які не мають можливості придбати продукти та лікарські засоби, обслуговуються соціальними робітниками.

Також запроваджена практика придбання необхідних ліків в аптеках м. Суми та передача їх потребуючим громадянам в приміщенні селищної ради.

Шановні громадяни , доводимо до вашого відому, що проведено низку робіт з благоустрою кладовищ громади, завезено пісок, частково зроблена робота з прибирання . Рекомендуємо провести самостійно прибирання на місцях поховання ваших близьких та рідних.

Прохання з розумінням віднестися до того, що роботи з благоустрою на кладовищах та інших територіях виконуються не в повній мірі в зв’язку з обмеженою кількістю працюючих в комунальному підприємстві, що пов’язано з вимогами до умов карантину. Усі роботи будуть виконані після зняття обмежень.

В зв’язку з наближенням релігійних обрядів(Пасха, Поминальна неділя тощо) просимо обмежити скупчення людей на кладовищах та відвідувати їх в інші дні.

Виконкомом селищної ради постійно проводяться заходи з метою запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Рішенням сесії було виділено 50 тис. грн. на закупівлю засобів захисту та ще 50 тис. грн. до резервного фонду, створено оперативний штаб Виконавчого комітету Хотінської селищної ради щодо протидії коронавірусної інфекції COVID-19 та стабілізації епідемічної ситуації на території селищної ради.

У разі виникнення нагальних питань які потребують термінового вирішення звертатися за тел:

Голова Хотінської селищної ради Торяник Микола Іванович – 0503274956
Секретар Хотінської селищної ради Руденко Людмила Миколаївна – 0997102426
Керівник штабу-заступник селищного голови Мальцев Дмитро Сергійович – 0953223039
Директор Центру надання соціальних послуг Кравцова Лідія Володимирівна – 0968470951.

Хотінська селищна рада закликає залишатися вдома. Розуміємо наскільки важко дотримуватися вимог та обмежень карантину, але здоров’я людей – найважливіше!

Бажаємо всім бути здоровими.