Категорії пенсіонерів, які на сьогодні отримують виплати у відділеннях АТ «Укрпошта» або з доставкою додому листоношами, до 1 вересня 2021 року повинні обрати один з уповноважених банків для здійснення подальшої виплати пенсій з переліку за адресою https://www.pfu.gov.ua.

У разі, якщо до визначеного терміну громадяни не зроблять вибір, виплата пенсій кожному з таких одержувачів з 1 вересня 2021 року здійснюватиметься через поточний рахунок в АТ “Ощадбанк”, який буде відкритий за зверненням органу Пенсійного фонду України, про що одержувача буде проінформовано. Громадяни можуть будь-коли змінити уповноважений банк за власним бажанням.

За місцем фактичного проживання з 1 вересня 2021 року отримуватимуть пенсії та грошову допомогу: люди з інвалідністю І групи; особи, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду; особи, які досягли 80-річного віку.

Особи з вищезазначених категорій отримуватимуть пенсії та грошову допомогу за власним вибором: або через організацію, відібрану на конкурсі, або через обраний самостійно банк з числа уповноважених.

Уповноважені банки, через які має здійснюватись виплата пенсій, грошової допомоги у 2021 році:

1 ПАТ “КРИСТАЛБАНК”
2 ПАТ “Комерційний Індустріальний Банк”
3 ПАТ “Перший Український Міжнародний банк”
4 ПАТ “Банк Альянс”
5 ПАТ “КРЕДОБАНК”
6 ПАТ “Полтава-Банк”
7 ПАТ “РАДАБАНК”
8 ПАТ “БАНК ВОСТОК”
9 ПАТ КБ “АКОРДБАНК”
10 АБ “Укргазбанк”
11 АТ “Укрсиббанк”