Наближається новий 2024 рік – свято, яке хочеться зустріти під мирним небом. Цей рік був тяжким та виснажливим для кожного з нас. Та сила нашої громади полягає в незламності, підтримці один одного і постійній взаємній допомозі.

Напередодні свята, вже вкотре, ми підтримуємо наших військових. Хотінською територіальною громадою було придбано та передано у використання 2 потужних прожектори на суму понад 150 тис. грн для пошуку та виявлення ворожих об’єктів у нічному небі і подальшого їх знищення.

Разом ми вистоїмо! Тільки об’єднавши наші зусилля, ми можемо перемогти у цій війні.

Віримо в наших хлопців і в перемогу! Слава Україні! Героям слава!