Ситуація станом на 01 березня 2022 року.

Минула чергова доба нашої війни за незалежність. В громаді вона пройшла спокійно, рухів ворожої техніки не зафіксовано. Інформація про колону в с. Миколаївка не підтвердилася. Все керівництво працює на місцях. На території громади почав діяти телефон гарячої лінії територіальної оборони, куди можно повідомляти важливу інформацію – 0682702800. Нагадуємо про комендантську годину і 20:00 о 05:00, в інший час необхідно мати з собою документи підтверджуючі вашу особу.
Ширяться чутки про начебто надання їжі та супровід окупантів до кордонів України, що не відповідає дійсності. Жителі Хотіні спостерігали вранці 27.02 рух двох одиниць техніки, а саме 1 бмп та тентованого автомобіля. Відставші з колони зупинилися біля покинутих танків, розбили приціли, демонтували рації, та пошкодили інше обладнання. До них приїхало керівництво громади на чолі з Торяник М.І. та декількома мисливцямии, було виявлено близько 15-20 озброєних солдат. Сили були не рівні для їх захоплення, адже тоді у нас майже не було зброї. Було домовлено, що солдати РФ не будуть підривати САУ та танк в котрих залишився повний боєкомплект, що спричинило б пошкодження прилеглих будівель с. Писарівка та смт. Хотінь, а ми їх відпускаємо. Подальша доля колони окупантів невідома, ширяться чутки про розстріл їх з території РФ, але жителі с. Юнаківка та с. Басівка не чули звуків стрільби в тому напрямі.
Закликаємо всіх бути пильними. Все буде Україна