В суботу 29 січня 2022 року проведена вакцинація керівного склади громади, членів виконавчого комітету та осіб яким показана бустерна доза вакцини від COVID-19

З 6 січня 2022 року Міністерство охорони здоров’я України дозволило отримати бустерну дозу всім повнолітнім українцям, які перед тим вже отримали дві дози вакцини від вірусу COVID-19. Після отримання другої дози має пройти від шести до дев’яти місяців.

Бустерну дозу вже можна отримати в пунктах вакцинації громади.

Для бустерної дози перевагу надають м-РНК-вакцинам — Comirnaty (Pfizer) та Moderna, незалежно від того, якою вакциною була щеплена людина попередні два рази. Також на основі бустерної дози буде сформований новий сертифікат, який буде дійсним 270 днів.

29 січня 2022 року керівництво Хотінської селищної ради працівники апарату та члени виконкому особисто прийняли участь в акції «Вакцинуйся! Це рятує життя!», в ході якої наголошено на необхідність щеплення двома та бустерною дозою вакцини.

16 грудня Мінекономіки почало зараховувати перші гроші за пілотною версією програми єПідтримка – ті, хто має зелений COVID-сертифікат і зареєстрував картку, отримали 1000 грн, громадяни України, які отримали “бустерну” дозу вакцини проти коронавірусу, у рамках програми “є-Підтримка” отримають додатково 500 грн