Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хотінської селищної ради

04 лютого 2022 року в адміністративному приміщенні Хотінської селищної ради відбулося засідання комісії під головуванням голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хотінської селищної ради Мальцева Д.С. та в присутності голови Хотінської селищної ради Торяника М.І., на якому розглядалося питання щодо недопущення погіршення епідеміологічної ситуації на території Хотінської ТГ.

На засіданні комісії виступили: Дорошкевич Л.С. – виконуюча обов’язки директора КНП ХСР «ЦАЗПСМ смт.Хотінь», Чабанова Л.В. – виконуюча обов’язки начальника відділу освіти селищної ради, які надали поточну інформацію про стан захворюваності на COVID-19 спричиненої короновірусом SARS-CoV-2 мешканців Хотінської громади та учнів закладів освіти Хотінської селищної ради.

З урахуванням ситуації, яка склалася на території громади та за результатами обговорення питання порядку денного Комісія вирішила:

– Рекомендувати Хотінській спеціалізованій школі I-III ступенів, Кіндратівській загальноосвітній школі I-III ступенів, Олексіївській загальноосвітній школі I-III ступенів та «Центру дітей, юнацтва та молоді освіти» Хотінської селищної ради продовжити дистанційну форму навчання для учнів 1-11 класів до 11 лютого 2022 року включно.
– Всім керівникам закладів освіти Хотінської селищної ради продовжувати дотримуватись вимог протиепідемічних заходів у приміщеннях всіх закладів освіти ,затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 06 вересня 2021р. №10.
– Продовжити заборону проведення всіх масових заходів на території Хотінської СТГ.
– Виконуючій обов’язки директора КНП ХСР «ЦАЗПСМ смт. Хотінь» Дорошкевич Л.С., продовжити мобілізувати всі зусилля первинної ланки охорони здоров’я для максимального залучення населення до проведення щеплень від COVID-19 . Посилити контроль за особами, які підлягають самоізоляції. У разі порушення дотримання умов самоізоляції особами з підтвердженим випадком COVID-19, негайно повідомляти про таких осіб Національній поліції.
– Проводити широке інформування та роз’яснювальну роботу через засоби масової інформації про епідемічну ситуацію та залучення населення до проведення щеплень від COVID-19, а саме через газету «Новини Хотіні» Хотінської селищної ради та офіційний сайт Хотінської селищної .