Свято Святого Миколая серед дітей Хотінської громади

В український наш край

Йде Святий Миколай,

Через поле і ліс

Подарунки приніс.

Не минув Святий Миколай і дітей Хотінської громади. Він влаштував дітлахам справжнє свято. Дітей цього дня привітав ляльковий театр «Барвінок» казкою «Заячий лужок» ( Хотінський ДНЗ «Струмочок). Із святом Святого Миколая дітлахів  Олексіївського ДНЗ «Дюймовочка» прийшов привітати настоятель Храму Пресвятої Богородиці отець Миколай. Свято Святого Миколая у Хотінській спеціалізованій школі та Олексіївській загальноосвітній школі  пройшло за участі батьків, вчителів та учнів школи. Дійство підготували учасники фольклорного та драматичного гуртків. У Кіндратівській загальноосвітній школі відбулося свято  «Святий Миколай до нас завітай!» за участі драматичного гуртка із казкою «Дванадцять місяців».

Напередодні  Дня Святого Миколая всі діти написали листи та поклали їх до чарівної скриньки з надією, що бажання збудуться.

Святий Миколай роздав дітям солодкі подарунки. Солодощі для дітей надали спонсори депутат Сумської обласної ради Поцелуєв В.І.,  ФГ Адоніс, ТОВ АФ «Степ», «Лан», «Гарант» та Хотінська селищна рада.

[metaslider id=640]

You may also like...