Сьогодні, 23.11.2022 року Хотінська селищна рада розпочинає видачу гуманітарної допомоги у вигляді продуктових пакетів (ЯКІ МАЮТЬ РІЗНИЙ СКЛАД ТА КІЛЬКІСТЬ ПРОДУКТІВ) за сприянням World Central Kitchen (WCK) для жителів Хотінської селищної територіальної громади.

Гуманітарна допомога надається 1 представнику з домогосподарства тобто 1 продуктовий набір на 1 житловий будинок.

ЖИТЕЛІ СМТ. ХОТІНЬ, ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ЗМОЖУТЬ ОТРИМАТИ В СЕЛИЩНІЙ БІБЛІОТЕЦІ З 9.00 – 15.00 ГОД. ЗА ТАКИМ ГРАФІКОМ:
Середа(23.11.2022): вул. Центральна, Зарічна, Поштова, Джерельна,вул. Кооперативна
Четвер (24.11.2022): вул. Банківська, Сумська, Зв’ягіна, пр. Зв’ягіна, Ройченко, пр. Лісний, Шевченко.
П’ятниця (25.11.2022): вул. Соборна, Шкільна, Молодіжна, Садова, Польова, Вишнева.
ВИДАЧА ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ВІДПОВІДНО ДО ГРАФІКУ.

Для отримання допомоги необхідно мати з собою оригінали паспорта та ідентифікаційного кода. Власникам ID-карток – ще й довідку про реєстрацію місця проживання.

Якщо пенсіонер не в змозі отримати продуктовий набір самостійно, за нього це може зробити довірена особа за наявності власного паспорта та оригіналів документів того, кому призначена ця допомога.

ПРОХАННЯ, НЕ СТВОРЮЙТЕ ВЕЛИКУ ЧЕРГУ БІЛЯ ПУНКТУ РОЗДАЧІ. ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ ВИСТАЧИТЬ ВСІМ.

БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ТА НАШЕ ЖИТТЯ!